Boksze Osada 10 A
Poland, 16-515 Puńsk

+48 605-888-409
falko@falko-ryby.eu

WSPARCIE

AGROTURYSTYKA


Gospodarstwo Rybackie „FALKO” pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie formę relaksu na łonie natury. Mamy ogromną nadzieję, że pobyt u nas zredukuje stres związany z codzienną pogonią.

Pomożemy Ci zniwelować nadmiar złej energii tak abyś wrócił do codzienności wypoczęty i zrelaksowany.

 • uwielbiasz łowić ryby ? Dokładamy wszelkich starań aby łowisko specjalne jezioro Boksze była najbardziej atrakcyjnym jeziorem w naszej okolicy w naszym województwie a także i w Polsce. Z naszych wygodnych pomostów z ławami, stołami i siedzeniami jak i łodzi 2, 3 i 4 osobowych można cieszyć się tak przepiękną pasją jakim jest wędkarstwo.
 • wysoki standard naszych pokoi jak i domków, wygodne łoża, smaczna domowa kuchnia zapewni Tobie jak i Twojej rodzinie zrelaksowanie i nabranie energii na cały następny dzień.
 • uprawiasz sport ? Proponujemy bieg, jazdę na rowerze, jazdę konno lub spacer naokoło jeziora Boksze, po przepięknych lasach i wsiach wokoło naszego gospodarstwa.
 • wolisz odpoczywać w ciszy i spokoju ?  Proponujemy zabrać ze sobą ulubioną książkę i pójść na plażę – rozłożyć się wygodnie w hamaku lub na leżaku. Rozładuj nagromadzone emocje poprzez kontakt z naturą – pobądź sam ze sobą, wsłuchaj się w odgłosy natury, nasyć oczy pięknymi widokami, pooddychaj świeżym powietrzem – w ten sposób poprawisz sobie nastrój, zredukujesz złość i agresję.
 • a może rodzinnie ? Złoty miękki piasek + piłka siatkowa o tak idealna gra w piłkę plażową to idealna rozrywka na popołudnie z rodziną lub
  znajomymi a po udanym meczu …. może…  ognisko nad jeziorem – pieczenie kiełbasy z patyka lub grilla. Można też popływać rowerem wodnym lub kajakiem po jeziorze Boksze.
 • lubisz zwiedzać ? Nasze Gospodarstwo położone jest 10 km od granicy z Litwą. Polecamy zwiedzić Wilno, Troki czy wybrać się na relaks do Druskiennik. W naszej okolicy też na pewno nie będziecie się nudzić. Polecamy spływy kajakowe przeuroczą rzeką Czarną Hańczą, rejs statkiem po jeziorze Wigry, Suwalski Park Krajobrazowy: Góra Zamkowa, Cisowa, Głazowiska, jezioro Hańcza, Stańczyki, skansen kultury litewskiej w Puńsku i wiele wiele innych.
  Śmiało! No stress! Zrelaksowany Ty to niewymuszony uśmiech, autentyczne plany i prawdziwe aspiracje, moc energii i niepohamowany apetyt na sukces.

  Nowy Ty to nowe pomysły na siebie i na życie… świadome i wolne życie, bo życie bez stresu.

 

 

CHÓW i HODOWLA RYB SŁODKOWONYCH

Planujesz modernizację lub budowę obiektu do hodowli ryb, wylęgarnię lub podchowalnię ? Gospodarstwo Rybackie „FALKO” FISH FARM PRODUCTION pomoże Ci w realizacji twoich marzeń.

 • Masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować ? My Ci w tym pomożemy! Projekt jak i wykonanie, nadzór techniczny zostaw nam. Wykonamy wszystko pod klucz a nawet więcej przez pewien czas będziemy sprawować nadzór nad przeprowadzoną przez Was inwestycją.
 • Masz już istniejące pomieszczeni, halę lub budynek gdzie planujesz inwestycję ? My dopasujemy wszystko tak aby dana powierzchnia była jak
  najbardziej i najefektywniej wykorzystana do maksymalnej produkcji. Baseny wykonujemy na dowolny wymiar i w dowolnym kształcie.