Boksze Osada 10 A
Poland, 16-515 Puńsk

+48 605-888-409
falko@falko-ryby.eu

Jeśli potrzebujesz ciszy, spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku, chcesz wypocząć z dala od cywilizacji, na łonie natury, z wędką w miejscu przyjaznym gościom, w miłej atmosferze oraz komfortowych warunkach to mamy nadzieję, że GOSPODARSTWO RYBACKIE "FALKO" spełni Twoje oczekiwania.
Gospodarstwo położone jest w pięknej pagórkowatej okolicy nad malowniczym jeziorem Boksze, w pobliżu Wigierskiego Parku Narodowego w odległości około 25 km od Suwałk i 15 km od Sejn. Okolica jest spokojna i oddalona od głównych dróg. Połyskujące powierzchnie jezior, stare lasy, ciemniejące wśród jasnych pól uprawnych - to wszystko znajdziecie tutaj!
Jesteśmy rodziną, którą ceni sobie gościnność. Staramy się zapewnić naszym gościom domową atmosferę i dobre warunki do wypoczynku. Z myślą o odwiedzających nas stworzyliśmy przytulne pokoje – trzeba przecież dobrze wypocząć przed i po porannym wędkowaniu czy wycieczkach w malownicze okolice. Dogadzamy też podniebieniom. U nas skosztujecie wspaniałej domowej kuchni bazującej na zdrowych produktach i gwarantujemy, że nikt nie wstanie od stołu niezadowolony i głodny.
Chcielibyśmy aby piękne okolice, jeziora pełne ryb, cisza i spokój, a także atmosfera panująca w naszym domu sprawiła, że powrócicie do nas choćby w miłych wspomnieniach. Mamy jednak nadzieję, że będziecie naszymi stałymi bywalcami. Powrót do nas będzie najlepszym dowodem, że... po prostu warto u nas wypoczywać.
Gospodarstwo Rybackie „FALKO” jest firmą rodzinną. Z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem, prowadzimy nasze przedsiębiorstwo. Nasza historia rozpoczęła się ponad 20 lat temu. Obecnie posiadamy 11 jezior o łącznej powierzchni ponad 1000 ha. Ze względu na dużą powierzchnię jezior i duże ilości zarybień posiadamy własny Ośrodek Zarybieniowy, w którym  prowadzimy chów  i hodowlę  prawie wszystkich  ryb śródlądowych. Materiał zarybieniowy uzyskiwany w naszym Ośrodku służy do zarybień naszych jezior. Ze względu na malownicze i przepiękne położenie jezior stworzyliśmy Super łowisko jezioro Boksze, które jest przeznaczone tylko i wyłącznie dla wędkarzy. Właśnie nad tym jeziorem znajduje się nasza całoroczna przystań wędkarska z pensjonatem i drewnianymi domkami o bardzo wysokim standardzie. Jesteśmy wiodącym Gospodarstwem Rybackim o czym świadczą liczne wyróżnienia i nagrody. Ze względu za ciężką pracę zostaliśmy trzykrotnie wyróżnieni jako najlepsze Gospodarstwo Rybackie w POLSCE w rankingu Najlepszych  300  Gospodarstw Rybackich.