WSPARCIE

AGROTURYSTYKA


Gospodarstwo Rybackie „FALKO” pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie formę relaksu na łonie natury. Mamy ogromną nadzieję, że pobyt u nas zredukuje stres związany z codzienną pogonią.

Więcej ...

USŁUGI

Gospodarstwie Rybackim  „FALKO” świadczy bardzo szeroki zakres różnego rodzaju usług w dziedzinie AGROTURYSTYKI a także CHOWU i HODOWLI RYB SŁODKOWONYCH. 

Więcej ...

STRATEGIE

AGROTURYSTYKA


Turysta w dzisiejszych czasach ma potrzeby i oczekiwania które de facto należy zaspokoić, oczywiście chodzi nie tylko o kwestie związane z optymalnym do wypoczynku czy rekreacji zapleczem, ale również zaoferowania mu czegoś znacznie więcej.

Więcej ...

WSPARCIE

AGROTURYSTYKA


Gospodarstwo Rybackie „FALKO” pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie formę relaksu na łonie natury. Mamy ogromną nadzieję, że pobyt u nas zredukuje stres związany z codzienną pogonią.

Pomożemy Ci zniwelować nadmiar złej energii tak abyś wrócił do codzienności wypoczęty i zrelaksowany.

 • uwielbiasz łowić ryby ? Dokładamy wszelkich starań aby łowisko specjalne jezioro Boksze była najbardziej atrakcyjnym jeziorem w naszej okolicy w naszym województwie a także i w Polsce. Z naszych wygodnych pomostów z ławami, stołami i siedzeniami jak i łodzi 2, 3 i 4 osobowych można cieszyć się tak przepiękną pasją jakim jest wędkarstwo.
 • wysoki standard naszych pokoi jak i domków, wygodne łoża, smaczna domowa kuchnia zapewni Tobie jak i Twojej rodzinie zrelaksowanie i nabranie energii na cały następny dzień.
 • uprawiasz sport ? Proponujemy bieg, jazdę na rowerze, jazdę konno lub spacer naokoło jeziora Boksze, po przepięknych lasach i wsiach wokoło naszego gospodarstwa.
 • wolisz odpoczywać w ciszy i spokoju ?  Proponujemy zabrać ze sobą ulubioną książkę i pójść na plażę – rozłożyć się wygodnie w hamaku lub na leżaku. Rozładuj nagromadzone emocje poprzez kontakt z naturą – pobądź sam ze sobą, wsłuchaj się w odgłosy natury, nasyć oczy pięknymi widokami, pooddychaj świeżym powietrzem – w ten sposób poprawisz sobie nastrój, zredukujesz złość i agresję.
 • a może rodzinnie ? Złoty miękki piasek + piłka siatkowa o tak idealna gra w piłkę plażową to idealna rozrywka na popołudnie z rodziną lub
  znajomymi a po udanym meczu …. może…  ognisko nad jeziorem – pieczenie kiełbasy z patyka lub grilla. Można też popływać rowerem wodnym lub kajakiem po jeziorze Boksze.
 • lubisz zwiedzać ? Nasze Gospodarstwo położone jest 10 km od granicy z Litwą. Polecamy zwiedzić Wilno, Troki czy wybrać się na relaks do Druskiennik. W naszej okolicy też na pewno nie będziecie się nudzić. Polecamy spływy kajakowe przeuroczą rzeką Czarną Hańczą, rejs statkiem po jeziorze Wigry, Suwalski Park Krajobrazowy: Góra Zamkowa, Cisowa, Głazowiska, jezioro Hańcza, Stańczyki, skansen kultury litewskiej w Puńsku i wiele wiele innych.
  Śmiało! No stress! Zrelaksowany Ty to niewymuszony uśmiech, autentyczne plany i prawdziwe aspiracje, moc energii i niepohamowany apetyt na sukces.

  Nowy Ty to nowe pomysły na siebie i na życie… świadome i wolne życie, bo życie bez stresu.

 

 

CHÓW i HODOWLA RYB SŁODKOWONYCH

Planujesz modernizację lub budowę obiektu do hodowli ryb, wylęgarnię lub podchowalnię ? Gospodarstwo Rybackie „FALKO” FISH FARM PRODUCTION pomoże Ci w realizacji twoich marzeń.

 • Masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować ? My Ci w tym pomożemy! Projekt jak i wykonanie, nadzór techniczny zostaw nam. Wykonamy wszystko pod klucz a nawet więcej przez pewien czas będziemy sprawować nadzór nad przeprowadzoną przez Was inwestycją.
 • Masz już istniejące pomieszczeni, halę lub budynek gdzie planujesz inwestycję ? My dopasujemy wszystko tak aby dana powierzchnia była jak
  najbardziej i najefektywniej wykorzystana do maksymalnej produkcji. Baseny wykonujemy na dowolny wymiar i w dowolnym kształcie.