WSPARCIE

AGROTURYSTYKA


Gospodarstwo Rybackie „FALKO” pomoże Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie formę relaksu na łonie natury. Mamy ogromną nadzieję, że pobyt u nas zredukuje stres związany z codzienną pogonią.

Więcej ...

USŁUGI

Gospodarstwie Rybackim  „FALKO” świadczy bardzo szeroki zakres różnego rodzaju usług w dziedzinie AGROTURYSTYKI a także CHOWU i HODOWLI RYB SŁODKOWONYCH. 

Więcej ...

STRATEGIE

AGROTURYSTYKA


Turysta w dzisiejszych czasach ma potrzeby i oczekiwania które de facto należy zaspokoić, oczywiście chodzi nie tylko o kwestie związane z optymalnym do wypoczynku czy rekreacji zapleczem, ale również zaoferowania mu czegoś znacznie więcej.

Więcej ...

USŁUGI

AGROTURYSTYKA

Piękny krajobraz wiejski, czyste powietrze, bardzo bliski kontakt z naturą oraz  bogactwo ryb w przecudnym jeziorze Boksze sprawi, że nasi goście zapamiętają wczasy u nas na długie lata.

Zapewniamy :

 

- noclegi (w swojej ofercie posiadamy komfortowe pokoje 2-osobowe każdy z łazienką i TV, domki 4-osobowe i domek 8-osobowy)
- wyżywienie (obiadokolację)
- wypożyczenie sprzętu wodnego (łodzie wędkarskie 2,3 i 4 osobowe oraz rower wodny)
- licencję na wędkowanie na łowisko specjalne jezioro Boksze a także wsparcie i pomoc w usytuowaniu najlepszych miejsc na wędkowanie.
- miejsca wędkarskie (pomosty oraz cyple z ławami i stołami do wędkowania)
- sprzęt plażowy (leżaki, hamaki, miejsce na ognisko i grilla, ławy, stoły, huśtawki, miejsce do piłki plażowej itp.)

CHÓW i HODOWLA RYB SŁODKOWONYCH
Potrzebujesz materiału zarybieniowego ? Może zamierzasz zbudować lub zmodernizować już istniejącą podchowalnię lub wylęgarnię ryb? Gospodarstwo

Rybackie „FALKO” FISH FARM PRODUCTION Ci w tym pomoże.  
- posiadamy bardzo szeroki wachlarz materiału zarybieniowego ryb słodkowodnych.
- wykonujemy wylęgarnie i podchowalnie ryb od A do Z (baseny do podchowu ryb okrągłe, kwadratowe, prostokątne, typu koryto, stożkowe z dnem

okrągłym, aparaty długostrumieniowe, segmenty wylegarnicze, złoża biologiczne, stożki do tlenu, karmniki do ryb,   itp.)
- podzielimy się niezbędną wiedzę oraz ciężko zdobytym własnym doświadczeniem w zakresie chowu i hodowli ryb.