Boksze Osada 10 A
Poland, 16-515 Puńsk

+48 605-888-409
falko@falko-ryby.eu

Agroturystyka

Niezależnie od warunków pogodowych, w naszym gospodarstwie do Państwa dyspozycji jest bogata infrastruktura.

Na terenie naszej posiadłości znajduje się przestronny murowany dom zbudowany na wzgórzu oraz dwa drewniane domki przeznaczony wyłącznie dla gości. Z przydomowego tarasu rozpościera się widok na spokojne jezioro, lasy i pagórki.
Niezwykła atmosfera sprzyjająca wędkowaniu: cisza, spokój, poczucie intymności i odizolowania, w połączeniu z pięknem krajobrazu powoduje, iż nasi goście wyjeżdżają stąd zrelaksowani i wracają tu, by ponownie odzyskać siły, energię i zapał do codziennej pracy.

Do wypoczynku, pomiędzy wędkowaniem i spacerami, oferujemy 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV oraz wi-fi (każdy z pięknym widokiem) w domu murowanym, przestronny salon z jadalnią, kuchnia gościnna (lodówka, aneks kuchenny, czajnik, talerze, sztućce itp.) oraz taras z kominkiem zewnętrznym i murowanym grillem.
Dla ceniących intymność lub rodzin z dziećmi polecamy drewniane domki. Pierwszy z nich posiada dwie bliźniacze części z oddzielnymi wejściami.
Komfortowo wyposażone części składają sie z: dwóch 2-osobowych pokoi i łazienki na poddaszu oraz pokoju wypoczynkowego (TV) z aneksem kuchennym na parterze. Drugi luksusowy domek składa się z 4 sypialni 2-osobowych i łazienki na górze oraz przestronnego pokoju wypoczynkowego na parterze wraz z kuchnią, jadalnią i łazienką. Z domku wyjście na taras gdzie mieści się grill oraz meble ogrodowe.
Nieopodal znajduje się prywatna piaszczysta plaża oraz trzy drewniane pomosty z miejscami siedzącymi i duże molo ze stołami i ławami tylko dla naszych gości. Nad jeziorem znajdują się zadrzewienia w którym można rozpalić ognisko nad grillem i usiąść wygodnie przy ławach ze stołami.
Również wśród drzew jest możliwość rozłożyć się wygodnie w jednych z hamaków oraz odpocząć na huśtawce. Dla aktywnych posiadamy pole do piłki siatkowej, rower wodny oraz 2 kajaki.

Naszym gościom serwujemy przede wszystkim kuchnię myśliwską, ze względu na fakt, iż gospodarz jest zapalonym myśliwym, poświęcającym się z ochotą swojej pasji. Poza tym kuchnia domowa i regionalna nie jest obca podniebieniom wypoczywających u nas. Bazujemy wyłącznie na produktach naturalnych, zdrowych, pochodzących z okolicznych upraw. Od stołu wszyscy wstają najedzeni. Nie wydzielamy porcji: dania serwujemy na półmiskach co pozwala skosztować wszystkiego i w dowolnej ilości.

Poza stałą ofertą agroturystyczną organizujemy również imprezy okolicznościowe, zawody wędkarskie urodziny, imieniny (również na wolnym powietrzu do 50 osób) oraz małe konferencje (do 30 miejsc noclegowych). W sezonie zimowym polecamy spędzenie Świąt Bożegonarodzenia oraz Sylwestra z dala od miejskiego zgiełku. Urozmaicamy ten czas kuligami za dnia i nocą z pochodniami, wielkim ogniskiem z pieczeniem dzika oraz pokazami sztucznych ogni.

.: Cennik zakwaterowania:.
Pokoje dwuosobowe z łazienką: 120 zł za dobę
Domki czteroosobowe: 240 zł za dobę
Domek ośmioosobowy: 480 zł za dobę
Śniadanie: 30 zł od osoby
Obiadokolacja: 50 zł od osoby
Do cen należy doliczyć 8% VAT

 

 

.: Cennik połowów w Super łowisku t.j. Jezioro Boksze:.

dwiema wędkami, z brzegu+lodu+łodzi+spinning+trolling

czas połowu

cena połówów *

1 dzień

50 zł

1 tydzień

200 zł

2 tygodnie

300 zł


.:Cennik połowów na resztę naszych jezior:. T.j. Jezioro Berżniak, Gailik, Iłgielk, Ryngis,
Kielig, Hołny, Szejpiszki i Klejwy

czas połowu

połów z brzegu, lodu,łodzi, spinning, trolling

1 dzień

30 zł

1 tydzień

100 zł

2 tygodnie

150 zł

1 miesiąc

200 zł

3 miesiące

300 zł

6 miesięcy

350 zł

 

Do cen należy doliczyć 23% VAT

Opłaty można regulować przelewem:
BS SEJNY
Numer konta: 13 9354 0007 0000 0007 8357 0001